Perły Powiatu 2014

Tegoroczne Perły Powiatu odbyły się 12 października w w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Gminę Słomniki reprezentowali: Dominika Mucha, Adrian Sadowski i Kamil Cichy. Więcej informacji i zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej Powiatu Krakowskiego: powiat.krakow.pl


Szkoła rysunku i malarstwa dla dorosłych jesiennie...

Czytaj więcej...Wytężona praca w czasie wakacji i wyjazdy plenerowe zaowocowały wystawą "Małopolska jak tu pięknie!" 28 września. Jednak Szkoła rysunku i malarstwa dla dorosłych, prowadzona przez pana Jana Biczysko, nie kończy swojej działalności! Pojawili się nowi uczestnicy zajęć i nowe wyzwania malarskie. Zapraszamy na zajęcia we wtorki w godzinach 18.00 - 20.00.

Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...

Bicie rekordu pod patronatem WOŚP

Czytaj więcej...Europejska Rada Resuscytacji ogłosiła dzień 16 października “Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca”.

Z tej okazji Fundacja WOŚP, propagująca naukę pierwszej pomocy wśród dzieci i młodzieży, po raz kolejny zainicjowała bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej. W bicie rekordu zaangażowali się również uczniowie ZSO w Słomnikach, ZS z Waganowic i Niedźwiedzia, wspierani przez nauczycieli.

Czytaj więcej...

Trwa budowa Integracyjnego Centrum Rozwoju Dziecka w Słomnikach

Czytaj więcej...Tak nazywa się powstające przy os. Świerczewskiego przedszkole samorządowe z oddziałami dla dzieci niepełnosprawnych budowane w innowacyjnej technologii pasywnej.

To nowoczesna placówka edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym z bogatym wyposażeniem. Na jej terenie znajdować się będą:

Czytaj więcej...

Ruszyły warsztaty!

Czytaj więcej...W ostatnich tygodniach ponownie rozpoczęliśmy warsztaty w Centrum Kultury. Akademia Sztuk Plastycznych dla dwóch grup wiekowych, Akademia Zręczności, Tańcz, śpiewaj i baw się razem z nami, warsztaty wokalne – zdjęcia z tych zajęć możecie zobaczyć poniżej. Terminy warsztatów i inne informacje dostępne są w zakładce Tydzień z MGCK na naszej stronie internetowej.

 

 

Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej...